Künye
ImpressumLegal NoticeKünye

Projelerimiz

Togibaba Limited

 • Almanya temsilciliği
  Ana ofis Londra/ İngiltere,
  Cardiff Companies House da İngiltere ve Galya sicil kayıtlı,
  Sicil No. 05602714,
  Kayıtlı ofis: 483 Green Lanes, London, N13 4BS, UK
 • Müdür Abdullah Kallesoglu
 • Friedrich-Karl-Str. 20
  50739 Cologne
  Germnay
 • VAT-IdNr.: DE814640073
 • Köln mahkemesi şirket kayıdı HRB 56750
 • Tel.:    +49 221 200 467 60
  Faks:  +49 221 200 467 63
  Email: info@togibaba.com

   

Telif Hakkı

 • Togibaba tescilli bir markadır
 • Tüm hakklari saklidir
  Internetdeki tüm yayınlarımızın ve tüm resimlerimizin telif hakları saklı olup, Togibaba Limited´den yazılı izin alınmadan telif hakları ihlal edilerek hiçbir şekilde çoğaltılamaz, kullanılamaz ve dağıtılamaz.
  Üçüncü kişilere ait içerik yayınlandığnda, bu kişilerin telif hakları gözetililip bu durum açıckca belirtilicektir. Yine de telif hakkı ihlali olduğunu varsaydığnızda, bu durumu bize bildirmenizi rica ediyouruz. Her hangi bir ihlal de, söz konusu içerik hemen silinecektir.

   

Sorumluluk, Teminat and Mesuliyet

 • Sorumluluk
  Teminat
  Hatalar ve yanlışlar olabilir. Tüm içerikler büyük bir özenle hazırlanmıştır. Internet sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruğluğu, noksansızlığı ve güncelliği hakkında teminat verilmemektedir.
 • Mesulityet
  Üçüncü kişilerin internet siteleri ya da linkleri için mesuliyet alınmamaktadir. Togibaba Limited´in bu içerikler üstünde herhangi etkisi yoktur ve bunları kendi içeriği olarak görmemektedir. Linklerle ulaşılan internet sayfalarının içeriğinden o siteyi sunan ya da işleten mesuldur. Bu sayfaların ziyareti ile ilgili risk kullanıcıya aittir. Linkler tarafımızca link edilmeden önce hukuki bir ihlal olup olmadığna dair incelenmiştir. Linklerin konulduğu zaman bir hukuki ihlal görülmemekteydi. Linklerle ulaşılabilinen sitelerin herhangi bir sebeb olmadan sürekli kontrolü beklenemez. Hukuki bir ihlal durumunda söz konusu link derhal silinecektir.

   

Bilgilerin korunması

 • Kişisel bilgilerin korunması
  Internet sitemizin kullanımı genel olarak kişisel bilgiler girilmeden mümkündür. Kişisel bilgilere (örneğin isim, adres, email adresi) ihtiyaç duyulduğunda, bu bilgileri vermek zorunluluk olmadığı sürece kullanıcın inisiyatifindedir. Bu bilgiler sizden onay alınmadan kesinlikle üçüncü kişilere verilmiyecektir.
  Internet üzerinden bilgi aktarımı esnasında (örneğin email ile komunikasyon da) güvenlik açıklarının olabileceğne dikkatinizi çekmek isteriz. Bilgilerin tam olarak üçüncü kişilerden korunması mümkün değildir.
 • Bilgilerimizin kullanımı
  Künye de hukuki zorunlukları yerine getirmek için verilen bilgilerin yanısıra internet sayfalarımızda yayınlanan irtibat bilgilerimizin üçüncü kişiler tarafından açıkca tarafimızca talep edilmeden reklam veya bilgilendirme amacıyla kullanılması istenmemektedir. Togibaba Limited tarafımızca talep edilmeyen reklam gönderilmesi durumunda, özellikle spam emailleri, hukuki işlem yaptırma hakkını saklamaktadır.