Hakkımızda
Wir über unsAbout usHakkımızda

Projelerimiz

Hakkımızda

Togibaba Limited şirket olarak iki ana pazarı Almanya ve Türkiye de dünya çapında müşterilerinin ihtiyaç ve taleblerini en üst düzeyde karşılamaktadır. Almanya ile müşterilerine Avrupa´nın kapısını, Türkiye´le ise ortadoğunun kapasını açmaktadır.

Sizin şirket başarınız bizim için önemlidir. Müşterilerimize özel ürün ve danışmanlık hizmetlerimizle sizin rekabet gücünüzü artırmaya hedeflemekteyiz. Hem Almanya ve Türkiye´den ürün ve hizmet temininde hem de Almanya ve Türkiye için ürün ve hizmet arzında özel çözümler sunmaktayız. Sizinle beraber dış ticaret ve diğer Almanya ve Türkiye´le olan ticari aktivitelerinizde başarınız için size destek olmak istiyoruz.

Modüler danışmalık hizmetimizle sizin dış ticareteki katmadeğerinizi ana pazarımız Almanya ve Türkiye´nin potansiyellerini kendi şirket hedeflerinize uygun biçimde kullanarak optimalleştirmek istiyoruz. Size hem reel potansiyellere uygun şireket hedeflerinizi belirlemede karar verme aşamasında yardım, hem de ürün satın alımında ve pazarlamda hedeflerinizi gerçekleştirmek için stratejiler sunmaktayız. Stratejilerinizi gerçekleştirme aşamasında, dış ticaret işlerinizin yürütmesinden, kompleks doğrudan yatırım işlerine kadar size yardımıcı olmaktayız. Geniş modüler danışmanlık hizmet yelpazemizle size her konuda özel çözümler sunmaktayız.

İki ana ülkemiz Almanya ve Türkiye´nin kompetitiv avantajları fevkalede birbirlerini tamamladıklarından, size hem üretim hemde tüketim sektöründe çok geniş ve derin ürün yelpazesini rekabete dayanaklı fiyatlara sunabilmekteyiz. Almanya´dan ağırlıklı olarak kimyevi ürünler, tıppı ürünler, motorlu araçlar, makina ve otomatik sistemler gibi sanayi ve teknolojik kompleks ürünler sunmaktayken, Türkiye´den ağırlıklı olarak tekstil, deri, gıda, mobilya ve doğal taş gibi isçilik istiyen ve el yapımı ürünler sunmaktayız. Uygun fiyatlara sunduğmuz ürünlerimizle giderleinizini düşmesine katkı sağlıyarak sizin rekabet gücünüzü artırmayı hedefliyoruz.

Özel müşterilerimize çesitli ürün ağırlıklı shoplarmızla görülmemiş alişveriş keyfi sunmaktayiz. Sınırsız alışverişn avantajlarının tadını bizimle çıkarın. Sizin istekleriniz ve memnuniyetiniz bizim için önemli. Bizde en son trendleri, geniş ürün yelpazesi ve sizin isteklerinize göre yapılmış ürünler, özel siparişler ve kapsamlı danışmanlık hizmetleri bulacaksınız. Yeniliğile artı katma değer içeren ürünler ve hizmetler, dizaynı yenilik içerip tüketiçilerin özel estetik taleplerine hitap eden ürünler ve elyapımı lifestyle ürünleri ürün portfömüzün temelini oluşturmaktadır.

Genç ve multi kültürel bir şirket olarak topluma karşı olan sorumluluğmuzun bilincinde olup, gerekeni yapabilmek için birçok faliyetlerde bulunmaktayız. İmkanlarımız doğrultusunda Almanya ve Türkiye´de yenilik ve girisimcilik alanında faliyet gösteren insanlara ve projelere destek olmaktayız. Sosyal ve kültürel alanda ise Almanya´da vatandaşlarımızın uyum sağlıyabilmesi için, Türkiye´de ise eğitim ve yardıma muhtaç engelli insanlarımızı desteklemekteyiz.

Togibaba Limited bilinenin dışında bir dış ticaret ajansıdır. Size hem geniş ürün yelpazemizle ticari boyuta avantajlar sunmaktayız, hemde engin pazar bilgilerimizle danışmanlik boyutunda avantajlar sunmaktayız. Ana pazarımız Almanya ve Türkiye dışında asya bölgesinde de aktifiz.

Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız. Esneklik, hız ve güven ile eşleşmiş diskresyonla size özel çözümler sunup, arzu edildiğinde realize etmekteyiz. Ana prensibimiz, başarının anahtarının yalın sadelikde olduğudur.

Bize olan güveniniz için teşekkür ederiz.